wiadomości

Wizyta samorządowców z Trewiru w powiecie puckim

Już od jutra na terenie Ziemi Puckiej na zaproszenie Starosty Puckiego Wojciecha Dettlaffa będzie przebywała 12 osobowa grupa gości z partnerskiego powiatu Trier-Saarburg z wicestarostą Dieterem Schmittem na czele.

Subiektywna Linia Autobusowa tylko do końca września

Jeszcze tylko do końca września można skorzystać w Gdańsku z Subiektywnej Linii Autobusowej, która dwa razy dziennie odjeżdża spod bramy byłej Stoczni Gdańsk i zabiera zainteresowanych w objazd po kolebce Solidarności.Projekt Grzegorza Klamana, który w tym roku ma swoją trzecią edycję, to wyprawa na tereny byłej Stoczni Gdańsk kierowana przez byłych stoczniowców.

Mammobus w powiecie puckim

We wrześniu mammobus po raz kolejny odwiedzi powiat pucki – tym razem Kosakowo, Krokową i Władysławowo. To szansa dla mieszkanek na nieodpłatne wykonanie profilaktycznych badań piersi. Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest prowadzony już od kilku lat, statystyki nie są zadowalające.

Włosi Mistrzami Europy Juniorów w Siatkówce

W Gdyni zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Siatkówce. Triumfowali Włosi, którzy w finałowym meczy pokonali Hiszpanów. Polacy uplasowali się na 6. miejscu.
sobota
27
listopada