wiadomości

Siedmiu zainteresowanych terenami po stoczni Nauta

W Gdyni jest siedmiu inwestorów zainteresowanych kupnem terenów po Stoczni Remontowej Nauta. Teren o powierzchni ok. 8,5 ha, przylegający do Zatoki Gdańskiej, uważany jest za jeden z najatrakcyjniejszych obszarów inwestycyjnych w Trójmieście.

90 zwierząt do odstrzału w Babich Dołach

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego zgodzili się na odstrzał 90 zwierząt na terenie bazy lotnictwa wojskowego w Babich Dołach. Dowódca jednostki wnioskował o to, bo dzikie zwierzęta coraz częściej i coraz śmielej wchodzą na teren wojska, co zagraża lądującym w Gdyni samolotom wojskowym. Póki co – rozpoczął się jednak okres ochronny i nie można prowadzić odstrzału.

"Ò Panu Czôrlińsczim, co do Pucka po sécë jachôł"

Już od dzisiaj na antenie Norda FM rozpoczynamy emisję kolejnych odcinków audiobooka "Ò Panu Czôrlińsczim, co do Pucka po sécë jachôł". Klasyczną pozycję literatury kaszubskiej autorstwa Hieronima Derdowskiego czyta Tomasz Fopke. Kolejne odcinki powieści będziemy prezentować od poniedziałku do piątku o godzinie 10:15. Powtórki o godzinie 12:15 i 14:15

Wejherowska policja szuka sprawcy pobicia kobiety

Wejherowska Policja prowadzi sprawę dotyczącą pobicia kobiety do którego doszło 6 grudnia 2012 roku w Wejherowie w rejonie kompleksu leśnego przy ul. Fenikowskiego. Osoby, które potrafią zidentyfikować osobę z portretu pamięciowego powinny się zgłosić do najbliższej jednostki Policji bądź zadzwonić pod numer 058 672 97 54.

Norda FM już na iPhone i iPad

Norda FM już na iPhone i iPad !!! W przeglądarce wystarczy wpisać adres http://mobile.nordafm.pl/. Zapraszamy do słuchania Nordy wszystkich użytkowników produktów marki Apple.
poniedziałek
24
stycznia