wiadomości

Subiektywna Linia Autobusowa tylko do końca września

Jeszcze tylko do końca września można skorzystać w Gdańsku z Subiektywnej Linii Autobusowej, która dwa razy dziennie odjeżdża spod bramy byłej Stoczni Gdańsk i zabiera zainteresowanych w objazd po kolebce Solidarności.Projekt Grzegorza Klamana, który w tym roku ma swoją trzecią edycję, to wyprawa na tereny byłej Stoczni Gdańsk kierowana przez byłych stoczniowców.

Mammobus w powiecie puckim

We wrześniu mammobus po raz kolejny odwiedzi powiat pucki – tym razem Kosakowo, Krokową i Władysławowo. To szansa dla mieszkanek na nieodpłatne wykonanie profilaktycznych badań piersi. Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest prowadzony już od kilku lat, statystyki nie są zadowalające.

Włosi Mistrzami Europy Juniorów w Siatkówce

W Gdyni zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Siatkówce. Triumfowali Włosi, którzy w finałowym meczy pokonali Hiszpanów. Polacy uplasowali się na 6. miejscu.

Wypadek we Władysławowie - trzy osoby ranne

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku do którego doszło dzisiaj we Władysławowie. Kierowca, który spowodował wypadek był nietrzeźwy. 45-letni turysta z Tarnowa jadąc ul. Błękitnej Armii nie zatrzymał się przed znakiem STOP na skrzyżowaniu i uderzył w samochód jadący od strony Jastrzębiej Góry.
czwartek
01
grudnia