wiadomości

Mammobus w powiecie puckim

We wrześniu mammobus po raz kolejny odwiedzi powiat pucki – tym razem Kosakowo, Krokową i Władysławowo. To szansa dla mieszkanek na nieodpłatne wykonanie profilaktycznych badań piersi. Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest prowadzony już od kilku lat, statystyki nie są zadowalające.

Włosi Mistrzami Europy Juniorów w Siatkówce

W Gdyni zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Siatkówce. Triumfowali Włosi, którzy w finałowym meczy pokonali Hiszpanów. Polacy uplasowali się na 6. miejscu.

Wypadek we Władysławowie - trzy osoby ranne

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku do którego doszło dzisiaj we Władysławowie. Kierowca, który spowodował wypadek był nietrzeźwy. 45-letni turysta z Tarnowa jadąc ul. Błękitnej Armii nie zatrzymał się przed znakiem STOP na skrzyżowaniu i uderzył w samochód jadący od strony Jastrzębiej Góry.

Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku już otwarty

W Pucku otwarto Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego. W jego skład wchodzą Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Małe Morze”, gimnazjum oraz liceum akademickie. Wraz z powstaniem zespołu, otwarto także jego siedzibę, która znajduje się w nowym budynku przy ulicy Przebendowskiego.
niedziela
24
września