wiadomości

Marta Kruk w Wypłyń na bałtyckiej fali

Marta Kruk i Weronika Holka w naszym studiu
Marta Kruk to mama, trenerka wokalna, piosenkarka i przedsiębiorczyni. Kobieta wielu talentów debiutuje z solowym materiałem i zapowiada debiutancki album "Meteoryt". Jak mówi Marta, całe życie szła dookoła zamiast do celu. Teraz udowadnia, że nigdy nie jest za późno na debiut. W audycji Wypłyń na bałtyckiej fali opowiedziała o dotychczasowych singlach, przygodzie z muzyką i nadchodzącym krążku. Weronika Holka, zapraszam!

Posłuchaj audycji:

Ulica Ogrodowa w Wejherowie w pełni odnowiona

fot. TTM
Właśnie zakończono drugi etap prac na ul. Ogrodowej. Jak nazwa drogi wskazuje, prócz tego, że miało być wygodnie, musiało też być ekologicznie.

Posłuchaj wiadomości:

Kolejne innowacyjne zabiegi w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie

źródło: Szpitale Pomorskie
W Szpital Specjalistycznym w Wejherowie wykonano dwie operacje endoprotezoplastyki stawu kolanowego z zastosowaniem najnowocześniejszych implantów oraz śródoperacyjnego wsparcia robotycznego. To pierwszy taki zabieg na Pomorzu i trzeci w skali kraju.

Posłuchaj wiadomości:

W gminie Wejherowo od przyszłego roku więcej za śmieci

fot. TTM
Ostatnie dwie sesje Rady Gminy Wejherowo związane były m.in. ze zmianami w opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dużo więcej zapłacą przede wszystkim osoby uchylające się od obowiązku segregacji.

Posłuchaj wiadomości:

czwartek
01
grudnia