wiadomości

Finalistka Bursztynowej Miss Polski w Śniadaniu na Lato

Już 17- go sierpnia wielki finał tegorocznego konkursu na Bursztynową Miss Polski Z jedną z finalistek Magdą, z Agnieszką, która pracuje z dziewczynami nad choreografią i Marcinem, który z konkursem związany jest od początku rozmawialiśmy o tym co już się odbyło i zapraszaliśmy na 17- go sierpnia do Ustki.

Studenci z Ukrainy w Śniadaniu na Lato

Do Wejherowa przyjechała grupa studentów i opiekunów z Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego. Przed dalszym poznawaniem naszego miasta znaleźli chwilę na rozmowę w naszym studiu.

Mariusz Kaliszewski w Śniadaniu na Lato

Gościem Śniadania na Lato w Radiu Norda FM był Mariusz Kaliszewski- nadleśniczy z Nadleśnictwa Strzebielino. Rozmawialiśmy o XX jubileuszowych Mistrzostwach Europy Leśników w biegu na orientację, które startują w najbliższy poniedziałek:)

dr Cezary Tatarczuk w Śniadaniu na Lato

Dr Cezary Tatarczuk- Dziekan Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni opowiadał o fenomenie kierunku Kryminologia i Kryminalistyka, który po raz pierwszy w nowym roku akademickim ruszy własnie na gdyńskiej uczelni.

Ida Bocian w Śniadaniu na Lato

Ida Bocian w Śniadaniu na Lato w Radiu Norda FM zapraszała do wzięcia udziału w projekcie, który staruje już w najbliższy piątek- Teatr Gdynia Główna 2013- zapraszamy serdecznie!
środa
22
maja