wiadomości

Zbigniew Góral i Marek Klass w Śniadaniu na Lato

Ze Zbigniewem Góralem i Markiem Klass rozmawialiśmy o fenomenie gołębi pocztowych. Już 04.08 będzie okazja do zapoznania się z tym hobby. Na wystawie plenerowo- piknikowej będą nie tylko najlepsze gołębie pocztowe ale i ptactwo przydomowe. Zapraszamy!

Robert Lorbiecki w Śniadaniu na Lato

Robert Lorbiecki z Centrum Kultury w Choczewie mówił dzisiaj w "Śniadaniu Na Lato" o Dniach Gminy Choczewo, które rozpoczynają się już dzisiaj. Rozmawialiśmy też o miejscach wartych odwiedzenia - właśnie na terenie gminy Choczewo.

Grzegorz Kowalik w Śniadaniu na Lato

Dzisiaj obchodzimy święto z gatunku nietypowych czyli Dzień Administratora. Tego dnia świętują wszystkie osoby związane z branżą IT. Naszym gościem był Grzegorz Kowalik z Telewizji Kablowej Chopin, który opowiadał o tym, jak wygląda praca administratora systemu komputerowego.

Mirosław Kuklik w Śniadaniu na Lato

Mirosław Kuklik - dyrektor Muzeum Ziemi Puckiej mówił na antenie Norda FM i TTM o Krancbalu - dorocznej imprezie folklorystycznej, która odbywa się w Skansenie w Nadolu. W tym roku posmakować i dotknąć kultury kaszubskiej będzie można już w najbliższą niedzielę.
piątek
29
maja