wiadomości

Agnieszka Kuźma- Zywert i Kamila Studzińska w Śniadaniu na Lato

Agnieszka Kuźma - Zywert oraz Kamila Studzińska opowiadały w "Śniadaniu na Lato" o zbliżającej się wielkimi krokami akcji "Panny Młode Podbijają Trójmiasto dla Kacpra". To nasza, lokalna modyfikacja akcji charytatywnej, które z powodzeniem odbywa się oda lat w wielu miastach naszego kraju.

Konrad Spuła w Śniadaniu na Lato

Konrad Spuła z WSAiB w Gdyni zapraszał na nocne kucie- czyli szybki kurs przygotowawczy do poprawki matury z matematyki.

Agata Kłósak w Śniadaniu na Lato

O wyjątkowej wystawie zabawek z okresu PRL- u i wcześniej, rozmawialiśmy z Agatą Kłósak- właścicielką wystawy, na którą dzis składa się 800 eksponatów. Wystawa do końca sierpnia dostępna jest we Władysławowie.

Finalistka Bursztynowej Miss Polski w Śniadaniu na Lato

Już 17- go sierpnia wielki finał tegorocznego konkursu na Bursztynową Miss Polski Z jedną z finalistek Magdą, z Agnieszką, która pracuje z dziewczynami nad choreografią i Marcinem, który z konkursem związany jest od początku rozmawialiśmy o tym co już się odbyło i zapraszaliśmy na 17- go sierpnia do Ustki.

Studenci z Ukrainy w Śniadaniu na Lato

Do Wejherowa przyjechała grupa studentów i opiekunów z Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego. Przed dalszym poznawaniem naszego miasta znaleźli chwilę na rozmowę w naszym studiu.
niedziela
27
września