komunikat pogodowy
IMGW-PIB ostrzega: SILNY WIATR: Po południu i w nocy prognozowany jest silny wiatr 40-50 km/h, porywy do 100 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Najsilniejsze porywy w powiatach nadmorskich.
wiadomości

Gość Dnia - dr Grażyna Rymaszewska, lekarz psychiatrii

FAS czyli Alkoholowy Zespół Płodowy to konsekwencja spożywania alkoholu przez kobiety w ciąży. W Polsce dotyka 4 do 5 dzieci na 1000 urodzonych. 9 września obchodziliśmy Światowy Dzień FAS, który ma uświadomić społeczeństwu skalę problemu. W naszym studio o FAS mówi psychiatra - dr Grażyna Rymaszewska, która problemem FAS zajmuje się od wielu lat.

Gość Dnia - Mateusz Klebba, Nowô Tãtczezna

Nowô Tãtczezna to najmłodsza organizacja zajmująca się szeroko rozumianą kulturą kaszubską. Powstała w Wejherowie, ale zrzesza także osoby m.in. z Kartuz i Kościerzyny. O planach stowarzyszenia rozmawiamy z jednym z jego założycieli - Mateuszem Klebbą.

Goście Dnia - ks. Jan Kaczkowski, Urszula Zalewska i Bożena Bergius

"Manual Factory - dzierganie z sercem" to projekt Fundacji Nadaktywni z Gdyni. Realizowany jest od lat, ale w tym roku wesprze po raz pierwszy puckie hospicjum pw. Ojca Pio. O szczegółach rozmawiamy z ks. Janem Kaczkowskim, Urszulą Zalewską i Bożeną Bergius
piątek
24
września