komunikat pogodowy
IMGW-PIB ostrzega: Na obszarze całego województwa upał. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 20°C.
wiadomości

Gość Dnia- Leszek Kiersznikiewicz- wiceburmistrz Rumi

Gość Dnia- Leszek Kiersznikiewicz- wiceburmistrz Rumi, na antenie Norda FM i TTM opowiadał o całorocznym jubileuszu 60- lecia miasta oraz o otwarciu Stacji Kultura, które już w najbliższy piątek.

Siostra Aleksandra Lisiak oraz Jacek Drewa w Śniadaniu z Norda FM

Dom Pomocy Społecznej przy ul. św. Jacka 14 w Wejherowie zaprasza wszystkich chętnych, przede wszystkim osoby na emeryturze, gotowe poświęcić swój wolny czas, wiedzę i umiejętności na rzecz osób starszych, mieszkańców Domu. O szczegółach szkolenia wolontariuszy, które zakończy się certyfikatem w Norda FM opowiadała siostra Aleksandra Lisiak ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo oraz Jacek Drewa, który zgłosił się na wolontariusza.

Gość Dnia - Monika Kalka z Fundacji Pro Turris

Fundacja Pro Turris zaczęła swoją działalność od tłumaczenia najmłodszym czym jest archeologia. Teraz - gimnazjalistom - będą tłumaczyć, co to znaczy być dziedzicem kultury. W programie "Gość Dnia" rozmawialiśmy na ten temat z Moniką Kalką.

Gość Dnia - ks. Jan Kaczkowski

"Gościem Dnia" w Norda FM i TTM jest dzisiaj ks. Jan Kaczkowski - szef puckiego hospicjum pw. Św. Ojca Pio. Rozmawiamy o pięciu latach działalności hospicjum stacjonarnego i 10 latach od stworzenia idei tej placówki.
poniedziałek
21
czerwca