komunikat pogodowy
IMGW-PIB ostrzega: SILNY WIATR: Po południu i w nocy prognozowany jest silny wiatr 40-50 km/h, porywy do 100 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Najsilniejsze porywy w powiatach nadmorskich.
wiadomości

Gość Dnia - Zbigniew Walczak, wójt gm. Gniewino

Gmina Gniewino kończy w tym roku 70 lat. Historia tego samorządu, który od kilkunastu lat prężnie się rozwija nie zawsze była jednak usłana różami. O tym w jakim miejscu swojej historii Gniewino znajduje się obecnie oraz jakie ma plany na rozwój, rozmawiamy z wójtem gminy Gniewino - Zbigniewem Walczakiem.

Gość Tygodnia - dr Krystyna Kmiecik-Baran z Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej

Czy Polacy to patrioci? Czy potrafimy pokazywać i przekazywać nasz patriotyzm innym ludziom? Czy wiemy co świętujemy 1 i 3 maja czy też te dni to dla nas po prostu majówka - dłuższy weekend, który pozwoli nam odpocząć. Na te i inne pytania odpowiada na naszej antenie dr Krystyna Kmiecik-Baran z Kaszubsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Gość Dnia - Maciej Tamkun

Maciej Tamkun - dla jednych to "kaszubski Matejko", dla innych człowiek renesansu. Właśnie kończy 60 lat i świętuje 40-lecie pracy twórczej. O swojej pracy i największym - jak dotąd - dziele życia - opowiedział w programie "Gość Dnia".

Adam Hebel w Śniadaniu z Norda FM

Już w czerwcu po raz pierwszy odbędzie się Stand Up Comedy po kaszubsku o czym w Śniadaniu z Norda FM opowiadał organizator Adam Hebel.

Goście Dnia - Agata Struck, Helena Strachanowska oraz trener Marek Ogiełło

Pływaczki UKS Delfina Jastarnia odnoszą sukcesy w pływaniu w monopłetwie. Medale w mistrzostwach swiata czy pucharach klubowych to dla nich codzienność. O ostatnich sukcesach i planach na przyszłość rozmawiamy z Agatą Struck i Heleną Strachanowską oraz ich trenerem- Markiem Ogiełło.
piątek
24
września