wiadomości

Gość Dnia - Józef Reszke - były starosta wejherowski

"Gościem Dnia" w Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej jest Józef Reszke - były starosta wejherowski, który swoją funkcję pełnił przez 12 lat. Rozmawiamy m.in. o wynikach wyborów samorządowych oraz podsumowujemy to co udało się zrealizować na terenie powiatu puckiego w ciągu ostatnich czterech kadencji.

Krzysztof Majda w Śniadaniu z Norda FM

Krzysztof Majda chce zaproponować muzykę Grzegorza Turnaua w odmienionej wersji. Jego projekt "Tribute To Turnau" to świeże spojrzenie na twórczość pianisty połączone z elementami muzyki soul, funk, pop, acid-jazz. Aby wydać płytę zbiera środki na portalu crowdfundingowym "Polak Potrafi".

Goście Dnia - Krzysztof Jaryczewski oraz Zbigniew Bieniak - JARY OZ

"Gościem Dnia" w Norda FM jest Krzysztof Jaryczewski - legenda polskiego rocka, twórca i pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego. Wraz z nim do studia przyszedł Zbigniew Bieniak, który również śpiewał w Oddziale Zamkniętym. Teraz obaj spotkali się w zespole JARY OZ, który aktualnie koncertuje po Pomorzu.

Robert Wicon i Remigiusz Sałata w Śniadaniu z Norda FM

Tytani Wejherowo już po raz 5. zapraszają na aktywne spotkanie Mikołajkowe. W niedzielę od godz. 11:00 w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie będą gry, zabawy, prezenty od Mikołaja i na pewno świetna atmosfera. O akcji w "Śniadaniu z Norda FM" mówili Robert Wicon i Remigiusz Sałata.
piątek
19
sierpnia